به سامانه نظام پذیرش پیشنهادهای دانشگاه قم (SNP) خوش آمدید

 
ورود به سيستم
براي استفاده بايد وارد سيستم شويد
نام کاربر
کلمه عبور
مرا به ياد داشته باش
کلمه عبور را فراموش کرده ايد؟
 

  اطلاعيه ها  

اطلاعیه نام کاربری، کلمه عبور و مشخصات کاربر:

 

نام کاربری: شماره ملی

کلمه عبور: سال تولد

چنانچه برای نخستین بار وارد سیستم می­شوید می­توانید کلمه عبور خود را در قسمت «مشخصات کاربر» تغییر دهید و اطلاعات تکمیلی خود را در قسمت مشخصات حتماً تکمیل یا تصحیح نمایید.

در صورتیکه آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نمائید پس از ثبت پیشنهاد، یک ایمیل حاوی عنوان و شماره پیشنهاد شما برایتان ارسال می­­ گردد.

تذکر مهم: در صورت وجود هر گونه مشکل در ورود به سیستم، به ویژه برای کارکنان جدیدالاستخدام شماره پرسنلی خود یا تغییرات آن رابه آقای ابوالفضل بهرامی به عنوان دبیر نظام پیشنهادات (از طریق اتوماسیون یا شماره داخلی 3104) اعلام فرمایید تا نام  کاربری و کلمه عبور تعریف شود.

 برای یاد آوری کلمه عبور خود:

روی لینک "کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟" کلیک نمایید و با درج و ارسال آدرس پست الکترونیک خود و سپس از طریق مراجعه به ایمیل خود، کلمه عبور جدید را تعریف نمایید. توجه داشته باشید که این آدرس باید همان آدرسی باشد که قبلاً در سیستم ثبت شده است.

و در صورت عدم اطمینان از صحت آدرس پست الکترونیک خود (که قبلا جهت پیگیری و اطلاع آنلاین از وضعیت پیشنهادهای خود در سیستم ثبت کرده اید با دبیرخانه نظام پیشنهادات در گروه تشکیلات و تحول اداری (آقای ابوالفضل بهرامی یا با شماره داخلی 3104)  تماس بگیرید.

(در ضمن جهت آگاهی از نحوه کار سیستم به راهنمای کاربر موجود در سایت مراجعه نمایید.)

با تشکر    

دبیرخانه نظام پیشنهادها

 

 

من پیشنهاد می دهم پس من هستم

متن حکایت

یک کارگر ژاپنی در پاسخ چه انگیزه ای باعث شده است که وی سالانه حدود هفتاد پیشنهاد فنی به کارخانه بدهد؟

جواب داد: این کار به من این احساس را می دهد که شخص مفیدی هستم نه موجودی که جز انجام یک سلسله کارهای عادی روزمره فایده دیگری ندارد.

 

آقای تویودا رییس هیأت مدیره تویوتا موتور طی مصاحبه ای گفت: "یکی از ویژگیهای کارگران و کارمندان ژاپنی آن است که علاوه بر استفاده از دستهایش، از مغز خود نیز استفاده می کند. کارگران ژاپنی سالانه 1/5 میلیون پیشنهاد ارائه می دهند که 95% از آنها در عمل مورد استفاده قرار می گیرد. فضای کارخانه های تویوتا و سازمانهای ژاپنی همواره آکنده از شور و شوق ملموس برای بهبود است."

 
 

شرکت داده پردازي سيمياگران - کليه حقوق اين نرم افزار براي پديدآورنده آن محفوظ است